Events

Ölprovning – Viltbuffé – Emil Sigfridsson & Jonas Svensson

I samarbete med Österlenbryggarna – Bryggeri Anno 1953 – arrangerar vi ölprovning av deras egenproducerade drycker. 8 sorters …

Sat 19 Oct, 2019 17.30
Irländsk Afton – Tullamore Lads

Irländsk afton! Tullamore Lads är en kvartett som spelar musik från den gröna ön Irland. God mat, mörk …

Sat 09 Nov, 2019 19.30
Brunch – Fars dag

En stor riklig brunchbuffé är allt du behöver till frukost – eller lunch – eller vad det nu …

Sun 10 Nov, 2019 11.00-14.00
Söndagsmiddag – Fars dag

Med vår goda och populära söndagsmiddag behöver du inte planera inför familjekalaset, och inte heller stå med en …

Sun 10 Nov, 2019 13.00-18.00
Tårtbuffé – Fars dag

RÖKERIETS TÅRTBUFFÈ Innehåller alltid minst 5 sorters tårtor! För 99:- får du äta så mycket tårta och dricka …

Sun 10 Nov, 2019 12.00-18.00
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sat 23 Nov, 2019 12.00-20.00
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sun 24 Nov, 2019 12.00-17.30
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sat 30 Nov, 2019 12.00-20.00
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sun 01 Dec, 2019 12.00-17.30
Julbord & Livemusik med Tomas Tillberg & Magnus Persson

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Fri 06 Dec, 2019 18.00 (19.00)
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sat 07 Dec, 2019 12.00-20.00
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sun 08 Dec, 2019 12.00-17.30
Julbord & Livemusik med RajtanTajtanUnplugged

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sat 14 Dec, 2019 12.00 (19.00)
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sun 15 Dec, 2019 12.00-17.30
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Fri 20 Dec, 2019 18.00-20.00
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sat 21 Dec, 2019 12.00-20.00
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Sun 22 Dec, 2019 12.00-17.30
Julbord

Julbord 2019, Skäm bort dig själv med Rökeriets klassiska julbord – som hos oss innehåller ål så länge det …

Mon 23 Dec, 2019 12.00-17.30